Aşktan ve barıştan yana müzikseverler ile birbirinden coşkulu müzik gruplarını buluşturacak olan Efes Pilsen One Love Festival 2004, 20 Haziran tarihinde Peter Gabriel’ın unutulmayacak konseriyle sona erecek. Tartışılmaz müzikal deneyiminin yanısıra, görkemli görsel şovuyla da ün salan sanatçı, festivale 8 kişilik mini orkestrasının da aralarında bulunduğu 51 kişiden oluşan ekibi ile katılacak. Bu konser sanatçının 2002 yılında “Growing Up” adıyla başlattığı ve 2. ayağını “Still Growing Up” olarak sürdürdüğü turnesinin de son konseri olacak.

Efes Pilsen One Love Festival’ın büyülü atmosferini, dünyaca ünlü müzisyenlerinin performanslarını kaçırmak istemeyen müzikseverler festival biletlerini Biletix satış noktalarından ve Babylon gişesinden 16 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasındaki ön satış döneminde indirimli fiyatlarla satın alabilecekler.

Kültür ve sanata sürekli destek veren Efes Pilsen, sevgi ve müziğin birlikteliğini vurgulayan Efes Pilsen One Love Festival ile de geçtiğimiz iki yıldır, İstanbul’un en önemli etkinliklerine bir yenisini ekledi. Pozitif’in organizasyonu ile gerçekleştirilen Efes Pilsen One Love Festival’ın ilk iki yılındaki yıldızları Manu Chao ve Moby büyük ilgi görerek 15 bin izleyiciye ulaştı.